Vyberte si luxusní nemovitost online

Vyberte si luxusní nemovitost online

Bydlení může nabývat bezpochyby velkého množství podob. Někdo se spokojí se základním standardem, jiný s chutí volí exkluzivitu, snadnou dopravní dostupnost, bohatou občanskou vybavenost a maximální komfort.

Takovým developerským projektem je například Bella Vita Praha. Zmodernizovaná historická usedlost v uzavřeném areálu, který čítá plochu až 4 500m2. Vybírat si lze z 15 stylových bytů a několika komerčních místností. Předkládán vám bude nadstandardní bytový prostor od 81m2 do 260m2.

Poznejte Bella Vitu na vlastní kůži

Velká a vzhledově originální nemovitost se nachází na Praze 6, kde budete obklopeni řadou obchodních center nebo sportovních a vzdělávacích zařízení.

Tím to však nekončí, unikátní je stavba sama o sobě. V prostoru se totiž můžete oddávat příjemnému koupání v bazénu nebo pobytu v sauně. Užívat si lze společných míst pro grilování nebo krytého garážového stání.

Aby toho nebylo málo, předkládají tyto luxusní byty v Praze i výjimečnou bezpečnost, jež je zajištěna za pomoci kamerového systému. O vše kolem domu se navíc stará správce areálu, takže na vás je pouze užívat si příjemného a stylového obydlí.

Kde nalézt další luxusní byty v Praze?

Je nutno zmínit, že developerský projekt Bella Vita není jedinou nadstandardní nemovitostí v hlavní metropoli. Domoci se samozřejmě můžete výběru ostatních objektů, které stojí za zvážení.

Nápomocen vám v tom může být speciální internetový projekt, jenž slouží právě pro hledání těch ideálních a vhodných staveb pro trvalé žití. Jsou to luxusníbytypraha.cz, kde lze vyhledávat naprosto odlišné typy nemovitostí v různých lokalitách Prahy, včetně určení přesného cenového rozpětí.

Nový a zajímavý byt tak může být opravdu jen otázkou velice krátkého času.

Byty za výhodné a neodolatelné ceny

Většinu prezentovaných bytových jednotek, včetně projektu Bella Vita, spojuje jedna zásadní věc, kterou je příznivá cena. Ta staví tyto objekty do role praktické investice, jež může mít dosti brzkou návratnost.