Vyberte si krásné bydlení online

Vyberte si krásné bydlení online

Rozmýšlíte se, zda se nastěhovat k hlavní metropoli České republiky nebo dát přednost raději Jižní Moravě, konkrétně Brnu? Váš problém se pokusíme alespoň částečně vyřešit a to krátkým představením dvou projektů. Nakonec se můžete těšit i na speciální přídavek.

Bydlení Jinočany má co nabídnout

První z možností je Bydlení Jinočany, potažmo obec, která je z pohledu občanské vybavenosti velice slušně zaopatřena a máte tak velký předpoklad, že vám nebude chybět skutečně nic. Klid a rodinnou pohodu objevíte buď prostřednictvím rodinných domů, kterých je na prodej šestnáct nebo se zaměříte na bytový komplex, v jehož útrobách je dvacet bytů.

V případě domků máte záruku soukromí, vlastní garáže, oploceného pozemku a dvoupatrové nemovitosti, která může mít dispozice 4+kk nebo 5+kk.

Pokud vsadíte na bytový komplex, určitě také neprohloupíte, největší byty mají velikost až 70 m2.

Rezidence Sochorova a její zelený vnitroblok

Opakem uvedeného developerského projektu je Rezidence Sochorova, jež má dvě etapy a představuje až 152 bytových jednotek. Nutno podotknout, že dokonale navržených, ať už z pohledu vnitřního využitelného prostoru nebo zajímavé architektonické stránky.

Městská část Žabovřesky je plna všeho, co k životu potřebujete. Chybět vám nebude ani balkon, terasa nebo předzahrádka. Venkovnímu vyžití se lze naopak oddávat uvnitř praktického vnitrobloku.

Sluneční věž – třešnička na konec

Prahnete-li po naprostém přepychu a opravdovém luxusu, nevyhýbejte se modernímu developerskému projektu Sluneční věž, který se nachází v centru Prahy. Dopřávat si můžete bydlení ve vzdušných a otevřených apartmánech, jež jsou maximálně prosvětleny.

Dokonalá architektura výškové budovy ukrývá 30 bytových jednotek. Nechybí však ani dva moderní výtahy, kamerový systém, podzemní garážové stání nebo recepce. Užívat si samozřejmě můžete bezkonkurenčního a nadstandardního výhledu z pohodlí velkých teras a balkonů.

Zamyslete se proto nad tím, které město nebo obec je pro vás z hlediska pracovních a životních možností přitažlivější. Zvažujte a vhodně nakupujte.