Stavební pouzdra šetří bytový prostor

Mnozí majitelé nemovitostí chtějí při zařizování obydlí využít každý volný prostor. Na mysli máme především oblast dveří, které při klasickém otevírání zabírají poměrně dost místa a mohou se stát nepraktickým doplňkem interiéru.

V takovém případě existujte velice přínosná a efektivní cesta, kterou zhmotňují stavební pouzdra. Doplňky, které lze zakomponovat do jakékoliv příčky libovolné tloušťky a velikosti. Jde o speciální ocelové pouzdro, které je zazděno a dveře se tak neotevírají ven, nýbrž zasouvací do něj.

Univerzální Jap pouzdra

Trh je v této oblasti velice rozmanitý, tzn., že můžete využít všelijakých rozměrů stavebních pouzder, do nichž následně zvolíte adekvátní dveře. Nemusí jít pouze o jednokřídlá pouzdra, ale také ty dvoukřídlá, jež uspoří daleko více volného místa a působí luxusně.

Právě výsledné designové provedení je zcela příhodné pro kvalitní a moderní Jap pouzdra. Posuvné dveře, které na první pohled působí velice přirozeně, jsou obdařeny dřevěnou zárubní, avšak výsledek je oproti běžnému standardu mnohonásobně lepší.

Stavební pouzdra se tak mohou stát nedílnou součástí celé vaší nemovitosti a všech dveřních otvorů.

Skládací stavební pouzdro

Výhodou tohoto produktu je také fakt, že stavební pouzdro je velice snadno složitelné a upotřebitelné. Jeho výslednou montáž si dle přiloženého návodu provede každý zručnější člověk. Finální dílo je navíc vykonstruováno ze zcela kvalitních a bytelných materiálů, jež zaručují dlouhou životnost při otevírání a zavírání dveří.

Snažte se být při zařizování vlastní nemovitosti trochu více kreativní a popusťte uzdu své fantazii. Vyberte si stavební pouzdro, které bude šito přímo do vašeho dveřního otvoru a zakomponujte do vlastního interiéru něco nového a propracovanějšího. S výsledkem budete jistě spokojeni.

Submit a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *