Stavební firma ŠMAK

Toužíte po vlastním bydlení a chcete postavit nový dům? Plánujete realizaci stavby obchodních prostor pro vaši firmu? Nebo chcete postavit jiný typ nemovitosti? V každém případě budete hledat vhodnou stavební společnost, která vám nabídne kvalitní služby s pevným zázemím. A jednou z nich je stavební firma ŠMAK, která se na českém trhu objevila v roce 1993.

Historie samotné firmy ŠMAK se začala psát sice až v roce 1993, ale jejímu vzniku předcházely dlouholeté zkušenosti zakladatelů, kteří se již řadu let před založením firmy věnovali provádění staveb inženýrského, průmyslového, občanského i bytového charakteru.

Své služby nabízí stavební firma po celé České republice. V referencích můžete najít stavbu mnoha rodinných domů, rekonstrukci nemovitostí a další stavební práce, jichž bezpochyby využijete. Kromě toho, že se zabývá stavbami jako takovými, se specializuje i na development, a tak se můžete podívat na projekty, které stavební firma chystá
realizovat.

Co firma ŠMAK nabízí?

Tato firma zaměstnává celkem 150 pracovníků, kteří se starají o realizaci staveb. Firma ŠMAK může svým klientům nabídnout výstavbu občanských a průmyslových staveb, jejich rekonstrukci, výstavbu interiérů, rekonstrukci bytových jader a v neposlední řadě najdete na seznamu služeb suchou výstavbu. O technickou stránku se stará 11 techniků, kteří mají ve svém oboru bohaté zkušenosti.

Chcete-li bydlet v novém domě, který bude splňovat nepsaná pravidla moderního bydlení, se stavbou vám pomůže stavební firma ŠMAK. Nemusíte se o nic starat, stačí práci svěřit profesionálům ve svém oboru, kteří ví, jak postupovat, aby byla stavba rychle a kvalitně zkompletována.

Pokud chcete zhlédnout práci, kterou stavební firma za dobu své existence odvedla, nahlédněte na reference, jichž má opravdu hodně. Vsaďte na kvalitně odvedenou práci s firmou ŠMAK.

Submit a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *