Regálové systémy vysoké kvality

Regál je nedílnou a velice důležitou součástí mnohých prostor, ať už těch domácích nebo komerčních. Pakliže má být tento nosný prvek dostatečně odolný, pevný a stabilní, musíte při jeho nákupu dbát na tu nejvyšší kvalitu a preciznost výsledného zpracování.

Takové regály předkládá kupříkladu společnost REGAZ, jejíž sortiment je opravdu bohatý. Profesionální regálové systémy, v jejichž verzích a modifikacích si dokáže vybrat naprosto každý, i ten nejnáročnější zákazník.

Kovové regály mnoha podob

Typickým představitelem výše zmíněného jsou kupříkladu kovové regály, respektive policové regály, které mají dostatečnou nosnost, v závislosti na tom, k jakému účelu jsou primárně určeny. Je zcela logické, že odlišnými parametry budou disponovat regály plastové a ty, jež jsou uzpůsobeny pro odkládání pneumatik.

Kovové regály jsou povětšinou šroubovatelné a lze volit jejich nejrůznější rozměry, co se týče výšky, hloubky nebo délky. Meze se v této oblasti dozajista nekladou. Policové regály mohou být výsuvné, ale také značně robustní, jako ty plošinové, které nachází své primární uplatnění ve velkých halách a průmyslových objektech.

Z hlediska výsledné konstrukce se tak domůžete čehokoliv. Využít můžete regály průhledné, pro přepravky, multiboxy nebo zásuvné či pro větší hmotnostní zatížení.

Regálové systémy na míru

Zapomeňte na své ztrouchnivělé a nepotřebné regály, které jsou dokonce zdraví nebezpečné. Volte propracované a především zákazníky prověřené regálové systémy, které lze zakomponovat opravdu kamkoliv.

V tomto ohledu se setkáte nejen s poměrně bohatým produktovým portfoliem, ale také s řadou nadstandardních služeb, jako je brzká doba dodání, individuální přístup a maximální profesionalismus. Regály, které zkrátka musíte mít.

Submit a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *