Prosklený developerský projekt Sluneční věž

Prosklený developerský projekt Sluneční věž

Oprostěte se od typických rezidenčních objektů a zvolte pro své celoživotní bydlení něco lepšího, co vám bude přinášet radost každý den. Tím by mohl být developerský projekt Sun Tower, v jehož útrobách se nachází až 30 výjimečně navržených apartmánů.

Budova má 21 pater a disponuje podzemním garážovým stání, kam svůj automobil můžete dopravit prostřednictvím speciálního výtahu.

Dominanta projektu Sluneční věže však spočívá v něčem zcela jiném.

Propracovaný vzhled a vnitřní vybavení

Je to vnější obal budovy, který je tvořen prosklenou fasádou s hliníkovými slunolamy, prostřednictvím nichž si můžete užívat neodolatelného výhledu po okolí. Také bytové jednotky o dispozicích 2+kk až 5+kk přináší ojedinělý životní prostor o velikosti 56m2 až 350m2. Ten si lze samozřejmě uzpůsobit k obrazu svému. Kompletní seznam dispozic naleznete na webu http://www.slunecni-vez.cz

Součástí objektu Sun Tower je kamerový systém, recepce, dva výtahy pro rezidenty, ale i prostorné sklepní kóje. Pro chvíle příjemné relaxace přijde vhod finská a infra sauna, zkrátka vše, nač si jenom vzpomenete.

Okolí bytového domu „Sluneční věž“

Kouzlu spokojeného a všestranného bydlení propadnete i za přispění bohaté občanské vybavenosti, která se vám nabízí. Jsou to obchody, restaurace, vzdělávací zařízení, kultura, zábava nebo sport.

Vyrazit můžete na tenis, golf, squash nebo se s rodinou vydáte prostřednictvím cyklostezky až do centra metropole. Tam ostatně vede i mnohem kratší cesta, kterou vám zprostředkuje městská hromadná doprava během několik minut. Je to hlavně stanice metra Invalidovna a Palmovka.

Uprostřed rušné Prahy ostatně nechybí ani kus příjemné zeleně, která slouží k relaxaci a odpočinku. Navštívit tak můžete Park Vítkov, kde si každý přijde na to své. Sluneční věž je spojením všeho, co jste již dlouhou dobu hledali.