Proměňte obývací pokoj v útulnou místnost

Proměňte obývací pokoj v útulnou místnost

Obývací pokoj je ve většině domácností prostorem, kde lidé tráví spoustu času, ať už je to při sledování filmů, relaxaci nebo zábavě. Zároveň představuje reprezentativní místnost, v níž obvykle skončí většina návštěv. A právě tyto podstatné důvody by měly být hnacím motorem při zařizování tohoto interiéru.

Největší dominantou jsou samozřejmě obývací stěny, které mohou být členité, ale také jednoduché. Právě vzdušnost, přírodní dekory a minimum prvků jsou tím, co dnešní lidé nejvíce vyhledávají. Sestavy nábytku podléhající novodobým bytovým trendům a naplňující tužby o dostatečném úložném prostoru.

V obýváku nesmí chybět kvalitní pohovka

Pakliže máte vybráno pomyslné srdce obývacího pokoje, je vhodné přistoupit k další důležité části. Tu představují pohovky, do nichž se pohodlně usadíte. V tomto směru jsou k dispozici různé varianty provedení.

  • Rohová pohovka
  • Volně stojící pohovka
  • Rozkládací pohovka
  • Pohovka ve tvaru písmene U

Pomineme-li spoustu malých detailů v podobě opěradel, přišitých polštářů či úložných schránek, hraje důležitou roli především výrobní materiál. Na výběr máte z běžné kůže či eko kůže, jimž konkuruje textil. Obě verze mají samozřejmě svá pro a proti.

Dejte přednost masivním komodám

Disponujete-li větším obývacím pokojem, popřípadě bojujete-li s nedostatkem místa pro ukládání nejrůznějších věcí, zaměřte se na komody z masivu. Nábytek z přírodního dřeva v odpovídajícím dekoru, jež dokonale zapadne do daných prostor. Šuplíková a skříňková varianta, která se stane dominantou konkrétní místnosti.

Vybírejte si kvalitní nábytek, ať už jsou to obývací stěny, pohovky nebo komody. Volte výrobky, s nimiž se pojí originální vzhled, útulnost, komfort a v neposlední řadě hlavně pohodlí. Vytvořte si domácnost, potažmo obývací pokoj, kde se budete cítit nadmíru spokojeně.