Luxusní byty v Praze na prodej

Luxusní byty v Praze na prodej

Bydlení na pražském Smíchově patří bezpochyby k prestižním záležitostem. Záleží samozřejmě na tom, jakému developerskému projektu dáte přednost. Záruku však máte minimálně v tom, že ať zvolíte libovolné byty Smíchov, vždy se v této lokalitě dočkáte například Údolí Motolského potoka a spousta parčíků – Skalka, Sacré Couer nebo Mlynářka.

Smíchov je součástí Prahy 5, která se pyšní i řadou ostatních oblastí, kde lze nalézt velice útulné a všestranně zařízené bydlení. A jaká stavební díla patří mezi ty nejoblíbenější?

Byty Praha 5 pro každého

Vybírat si můžete především z moderních novostaveb, u nichž je vsazeno na precizní a nadčasovou architekturu. Nechybí ale ani postarší činžovní domy, jimž se dostalo nákladné rekonstrukce od spodních pater, až po půdní vestavby.

K vyhledávaným typům obydlí se řadí…

  • Sacré Couer 2
  • Britská Čtvrť – Západní Město
  • Rezidence Anděl
  • Residence Výhledová

U většiny těchto bytových domů lze vybírat z bohatých dispozic a velikostně odlišných jednotek. Byty Praha 5 navíc přislibují také možnost garážového stání, předzahrádky, balkony, terasy a v některých případech i prostorné sklepní kóje.

Lukrativní byty Praha 6

Výše zmíněná část hlavního města samozřejmě nepatří k jediným poptávaným lokalitám velkoměsta. Poměrně zajímavá je i Praha 6 a to jak z pohledu občanské vybavenosti, tak dopravní dostupnosti. Připočtete-li k tomu ještě dostatek zeleně, nabývají byty Praha 6 značného zájmu.

Důkazem toho jsou developerské projekty Rezidence Podbaba, Bydlení Liboc a Rezidence Malá Šárka. Reprezentativní umístění objektů, jejichž pořizovací náklady potěší každého potenciálního zájemce. Nebojte se zabydlet v nemovitosti, kde naleznete svůj osobní klid a dopřejete si vysokého bytového nadstandardu. Ten je povětšinou součástí základní cenové nabídky.