Luxusní byty v Praze a v blízkém okolí

Existují běžní lidé, kteří touží po své vlastní nemovitosti v podobě bytové jednotky a spokojí se s naprostým standardem. Dále jsou tu však tací, jež se zaměřují hlavně na luxus, přepych a vysoký nadstandard. Právě pro ně jsou připraveny luxusní byty v Praze a v blízkém okolí.

Jde povětšinou o nemovitosti nacházející se v dobré lokalitě s vynikající občanskou vybaveností a perfektní dopravní dostupností. Místa, jež jsou vždy něčím výjimečná a zajímavá.

Historický Palác Dlouhá

Typickým představitelem je kupříkladu developerský projekt s příznačným názvem Palác Dlouhá. Bydlení na Starém Městě, jež přináší to nejlepší pro náročnou klientelu. Ostatně zrekonstruovaná umělecká nemovitost je doslova pýchou a vnitřní místnosti přináší bezkonkurenční prostor a dispoziční členění.

Vybírat si lze z bytů:

  • S dispozicemi 1+kk až 6+kk
  • S výměrou 35m2 až 280m2

Upotřebit lze navíc službu Shell & Core, při níž budou byty po nákupu uzpůsobeny vašim potřebám.

Honosná Rezidence Klánovice

Při hledání rodinného bydlení se však můžete vydat i za hranice Prahy, konkrétně do obce Klánovice, v níž se nachází stejnojmenná Rezidence Klánovice.

Soubor tří obytných staveb, kdy jedna z nich disponuje i komerčními prostory, přináší unikátní architekturu, která skloubí hned několik stylů dohromady. V tomto případě si přijdou na své především ti, jež vyznávají dostatek prosklených ploch a světla.

Součástí jednotlivých bytových jednotek jsou samozřejmě veliké úložné prostory, garážové stání, balkony nebo předzahrádky.

Bydlení na vysoké úrovni

Pokud chcete žít ve výjimečném prostředí, určitě máte na výběr v podobě luxusních bytů, jejichž pořizovací ceny začínají na velice příznivé hodnotě, proto neváhejte a nakupujte. Jde zároveň o exkluzivní investici.